KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 16259032
nr 1625 9032
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
Torrnålsgravyr, Signerad, daterad -1960, vintreträd. Bildmått: 9x7, yttermått inklusive ram: 34x26 cm
Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:43:19
100 kr
150 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor